Bartłomiej Okoń - radca prawny

BO1 bw 300Dr Bartłomiej Okoń jest radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Działalność prawniczą rozpoczął w 2000 roku, podejmując zatrudnienie w kancelariach międzynarodowych Rödl & Partner oraz Linklaters przy obsłudze przedsiębiorstw z obszaru niemiecko i angielskojęzycznego. Następnie indywidualnie świadczył obsługę prawną przedsiębiorców o kapitale zagranicznym.

Specjalizacja mec. Okonia obejmuje wsparcie prawne przedsiębiorców, zwłaszcza w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa Internetu, ochrony własności intelektualnej, ochrony konkurencji i konsumentów oraz prywatności. Posiada on szczególnie bogate doświadczenie w międzynarodowym doradztwie prawnym.

Jest autorem publikacji profesjonalnych i naukowych z dziedziny prawa polskiego i unijnego. W 2016 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego. Ukończył studia szczebla magisterskiego i doktoranckiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz kurs prawa niemieckiego i europejskiego w Szkole Prawa Niemieckiego i Europejskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziale Prawa Reńskiego Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn.

W ramach semestralnego pobytu stypendialnego studiował nauki prawne na Uniwersytecie w Ratyzbonie (Bawaria). Pracuje w językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

KONTAKT:

Tel. +48 604 888 755
Email: b.okon@aswkancelaria.pl